Baby monitor video Smart

Baby monitor video Smart
Cena vč. DPH
5 999 Kč
Kód
SCD860
EAN:
8710103658641
Kód 2:
SCD860/52
Skladem:
Ano
ks

Spojuje vás s vaším dítětem, ať jste kdekoli

S technologií SafeConnect

  • Kompatibilní se systémy iOS a Android
  • Pro chytré telefony a tablety
  • S technologií SafeConnect
  • Vyzkoušejte aplikaci zdarma

Funguje ve všech sítích a poskytuje optimální připojení

Aplikace chytrá elektronická chůva uGrow využívá technologii SafeConnect a funguje napříč sítěmi (3G/4G/Wi-Fi). Aplikace automaticky nastaví příslušnou šířku pásma, aby zajistila optimální spojení s vaším dítětem. Pokud se kvalita vašeho připojení sníží, aplikace tomu automaticky přizpůsobí kvalitu zvuku a obrazu, takže budete moci nadále dávat pozor na sovje děťátko. Jestliže dojde k přerušení internetového připojení, elektronická chůva se bude nepřetržitě pokoušet připojit a upozorní vás, pokud se připojení nebude dařit obnovit.

Veškerá nastavení a upozornění chytré elektronické chůvičky a aplikace lze plně přizpůsobit, takže si můžete zvolit příjem informací přesně tak často a v takové podobě, jakou si představujete. Navíc je možné nastavit funkce výrobku na libovolný čas a libovolným způsobem, ať už jde o barvu nočního světla nebo konkrétní ukolébavku.

Aplikaci je možno používat buď aktivně, nebo v režimu na pozadí, pokud zrovna používáte telefon či tablet k jiným věcem. v režimu na pozadí bude mít aplikace nižší spotřebu energie, ale upozorní vás, když začne dítě plakat. Díky tomu se dozvíte, že vaše dítě pláče, i když aktivně používáte jinu aplikaci.

Podporuje více kamer/sledujících, takže můžete pozvat i své blízké

Připojení je kompletně zabezpečené a soukromé. Máte možnost pozvat ke sledování i své  blízké, ať už se nacházíte kdekoli. Umožňuje vytořit až 10 účtů s nastavením soukromí, takže můžete určit, jestli a kdy se mohou připojit další sledující. Aplikace podporuje až 10 kamer a až 3 sledující současně přes jednu kameru.

Výkon sledování závisí na připojení Wi-Fi

Elektrická chůvička i aplikace musí být připojené k internetu. Elektronická chůvička se připojuje k internetu přes Wi-Fi, takže její funkčnost přímo závisí na výkonu vašeho přijpojení. Je proto potřeba, aby byla chytrá elektronická chůvička uGrow umístěná poblíž Wi-Fi routeru, popřípadě je možné k posílení signálu použít Wi-Fi opakovač nebo síťový adaptér s integrovanou funkcí Wi-Fi umístěný poblíž elektronické chůvičky. Vaše chytré zařízení je možné připojit k internetu pomocí sítí 3G, 4G nebo Wi-Fi, takže budete mít své děťátko na očích vždy a všude.

scd860_52-u1p-global-009.jpg

Rozlišení v kvalitě až 720p HD pro denní a noční sledování

Mějte své dítě na očích (a uších) ve dne v noci. Kamera nabízí vynikající kvalitu zvuku a obrazu s rozlišením až 720p HD pro denní i noční sledování. Ve dne v barevném a v noci v infračerveném černobílém zobrazení.

Zklidněte a utiště dítě svým hlasem prostřednictví, aplikace, ať jste kdekoli.

Výběr ukolébavek pro klidný a spokojený spánek

Dítě můžete uspat jednou z 10 ukolébavek. Přehrávejte ukolébavky z kamery přímo v dětském pokoji nebo ji ovládejte dálkově pomocí aplikace. Je možné nastavit časovač a určit, kdy bude hrát která píseň.

Pomocí barevného nočního světla můžete vytvořit příjemné a uklidňující prostředí, které dítě pohodlně uspí. Zapněte noční světlo na kameře přímo v dětském pokoji nebo ji ovládejte pomocí aplikace. je možné nastavit barvu světla a určit, kdy bude svítit.

Sledování a nahrávání vlhkosti a teploty v místnosti

Chytrá elektronická chůvička uGrow je vybavena vystavěným snímačem, který sleduje a nahrává vlhkost, teplotu a zvuk v pokoji vašeho dítěte. Navíc můžete přizpůsobit prahové hodnoty těchto údajů, což vám umožní vytvořit a udržovat to nejlepší prostředí pro zdravý spánek. Toto je jeden ze způsobů, kterým vám chytrá chůvička uGrow poskytuje více údajů a náhledů do zdravého vývoje vašeho dítěte.

Rychlýn snímek pro zachycení výjimečných okamžiků života dítěte

Nenechte si nic ujít, ani když vaše maličké spí. Funkce Snímek vám nabízí možnost zachytit všechny tyto mimořádné okamžiky.

scd860_52-upl-global-008.jpg

Nastavení s stažení aplikace provedete snadno pomocí QR kódu

Chytrá elektronická chůvička uGrow se nastavuje neuvěřitelně snadno. Jednoduše stáhněte aplikaci a pomocí QR kódu v aplikaci připojte kameru k místní síti Wi-Fi. Aplikace obsahuje příručku pro první použití, ve které se můžete seznámit s tlačítky a funkcemi aplikace.

android+mac_logo.jpg

 jak.jpg

 

 

Soubor:scd860_52_dfu_ces.pdfPopis:

AVENTbaby.cz > • MONITORY > Baby monitor video Smart
Loading...

Zvukové a video monitory

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Zvukové a video monitory

Stránkování

12 >