Chrániče bradavek (redukce) SMALL, 2 ks + sterilizační box

Cena vč. DPH
299 Kč
Kód
907657
EAN:
8710103907657
Kód 2:
SCF153/01
Skladem:
Ano
ks

Tvar umožňující kontakt s pokožkou
Ochrana bolestivých bradavek
Malé (15 mm) - velikost S (small)
2 ks
Vhodné pro novorozence a nedonošené děti.

Umožňuje vám pohodlně kojit déle*

Snadné přisátí dítěte a šetrnost k pokožce*

Chrániče bradavek jsou navrženy tak, aby vám pomohly kojit, když máte problémy s bradavkami nebo s přisátím dítěte. Tyto ultratenké chrániče bradavek motýlkového tvaru dítěti umožňují kontakt s ňadrem, čímž mu pomáhají vytvářet si při kojení vztah k matce.

chranice_1.jpg

Tvar umožňující kontakt pokožky s dítětem

Ultra tenké chrániče bradavek Philips Avent motýlkového tvaru jsou navrženy tak, aby umožňovaly kontakt pokožky matky s pokožkou dítěte. Díky tvaru je v kontaktu s prsem nejen nos, ale také brada, takže dítě cítí maminčinu vůni a dotýká se její kůže. Chránič stačí přiložit na střed bradavky: zajistíte tak, že se dítě bude moci správně přisát k celému dvorci. Užívejte si kontakt se svým děťátkem a současně si chraňte bradavky.

f400087649-philips-avent-chranice-bradavek.jpg

Navrženo pro pomoc při potížích s přisátím

Chrániče bradavek jsme navrhli, abychom pomohli dětem s problémy v počátcích přisávání a abyste mohla kojit déle*. Pro maminky s plochými a vpáčenými bradavkami a děti s horší technikou sání nebo anomáliemi úst může být chránič bradavek užitečnou pomůckou, která díky tvaru bradavky umožňuje přisátí a během přestávek v kojení udrží bradavku ve správné pozici.

f400087646-philips-avent-chranice-bradavek.jpg

Vytvořeno pro citlivé, podrážděné nebo bolestivé bradavky

Chrániče bradavek jsou navrženy tak, aby zajistily pohodlí a šetrnější kojení v případě podrážděných, popraskaných nebo bolestivých bradavek. Mohou pomoci omezit odření a vytahování bradavek během kojení, abyste mohla dítě kojit tím nejlepším mlékem a v pohodlí.
Poznámka: Chrániče bradavek Philips AVENT jsou navrženy pouze pro bolestivé nebo prasklé bradavky a měly byste je používat po poradě se zdravotníkem.

f400087652-philips-avent-chranice-bradavek.jpg

Děti mohou pít svým vlastním tempem

Pokud je třeba kontrolovat tok mléka nebo není dítě dostatečně silné, mohou být chrániče bradavek také skvělou pomůckou. Tři otvory v hrotu chrániče mohou pomoci regulovat rychlost toku mléka, pokud je mléka příliš mnoho. Díky tomu může dítě pít vlastním tempem, pokud je tok mléka matky příliš silný.

f400087654-philips-avent-chranice-bradavek.jpg

Navrženy tak, aby seděly

Aby vám chrániče bradavek lépe seděly, jsou k dostání ve dvou velikostech. Malé chrániče jsou určeny pro bradavky o průměru od 12 mm a střední až do 21 mm. Pokud chcete zjistit svou velikost, udělejte si pohodlí a přiložte na bradavku jeden z děrovaných kroužků. Otáčejte chráničem ve směru hodinových ručiček a bradavku zaveďte do otvoru. Poté roztáhněte základnu chrániče kolem dvorce. Pokud jsou mezi bradavkou a silikonem 2 mm místa, sedí chránič správně. Tip: Velikosti se řídí bradavkou, nikoli dvorcem. Nejste si jistá? Požádejte o pomoc svého lékaře či zdravotníka.

chranice_2.jpg

Snadné čištění v hygienickém přepravním pouzdru

Chrániče bradavek je potřeba čistit před každým použitím. což zabere méně než 10 minut. Vložte je na pět minut do vařící vody nebo použijte hygienické pouzdro. 

f400090773-philips-avent-chranice-bradavek.jpg

Vložte oba dobře propláchnuté chrániče bradavek do pouzdra a přidejte 25 ml vody. Chrániče bradavek poté na tři minuty vložte do mikrovlnné trouby s nastaveným výkonem 750-1 000 W. Nechte je pět minut vychladnout, vylijte vodu a poté budou připraveny k použití. Na cestách použijte vhodné hygienické pouzdro, do kterého můžete chrániče bradavek uložit a uchovat je čisté.

chranice_3.jpg

Kombinace kojení a krmení z lahve

Chránič bradavek Philips Avent je vyrobený z mimořádně tenkého a měkkého silikonu, který se podobá našim řešením krmení pro děti. Při střídání kojení a krmení z lahve tak bude finální přechod na krmení z lahve jednodušší.

chranice.jpg

*v případě plochých nebo vpáčených, podrážděných, citlivých, popraskaných, bolestivých bradavek a u některých dětí s problémy s přisáváním
*0 % BPA, podle předpisu EU 10/2011

aventbaby.cz > • KOJENÍ > Chrániče bradavek (redukce) SMALL, 2 ks + sterilizační box
Loading...

Pomůcky pro kojení

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Pomůcky pro kojení

Stránkování

12 >