Dárkový set Classic+

Dárkový set Classic+
Cena vč. DPH
499 Kč
Kód
810810
EAN:
8710103810810
Kód 2:
SCD374/01
Skladem:
Ano
ks

Dárková sada obsahuje:

• lahev Classic+ 125 ml s obrázkem s dudlíkem s novorozeneckým průtokem (1 otvor)

• lahev Clasisc+ 260 ml s obrázkem s dudlíkem s pomalým průtokem (2 otvory)

• 2 ks šidítko s obrázky 0-6m

 

Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.

 

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. 

Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.

Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. 

Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.

Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

AVENTbaby.cz > Dárkové soupravy > Dárkový set Classic+