GARANCE 10 dní na vrácení peněz

3.3.2015

Příchod nového miminka je vzrušujícím a hektickým obdobím, kdy musíte udělat mnoho zásadních rozhodnutí. 

                       Lepší dudlík než palec.

 banner_siditko_tvar_600_cz.jpg

Kupte si šidítko Philips AVENT společně s ostatní výbavou pro miminko. Garantujeme vám možnost  vrácení do 10 dnů, pokud šidítko nebude vašemu děťátku vyhovovat. Vrátit jej můžete u prodejce, kde jste šidítko zakoupili.

Obliba dudlíků u novorozenců a kojenců se připisuje sacímu instinktu, který je primární potřebou novorozence.  Takže pokud vaše dítě dudlík vysloveně vyžaduje, neodpírejte mu ho. Odmítat dát dítěti dudlík není správné, protože většina dětí tuto svou potřebu vyřeší tak, že si začne sát palec na ruce, což může přerůst do zlozvyku, který se velmi těžko ve starším věku odnaučuje.

JAK TO FUNGUJE?

Koupí dudlíku Philips AVENT ve vybraných prodejnách, označených symbolem GARANCE 10 dní**, získáváte 10 denní garanci, v jejímž průběhu Vám zaručujeme, že pokud Vašemu dítěti nebude dudlík vyhovovat, vezmeme si ho zpět a vrátíme vám celou částku, kterou jste za dudlík zaplatili.

CO MUSÍTE UDĚLAT?

Kupte si dudlík Philips AVENT na našem eshopu. Pokud budete chtít dudlík vrátit, zašlete nám jej do 10 dnů od koupě zpět spolu s původním balení a dokladem o koupi. Dudlík nesmí být mechanicky poškozený.

PROČ NABÍZÍME TUTO ZÁRUKU?

Protože jsme přesvědčeni, že s našimi dudlíky Philips AVENT bude vaše dítě  absolutně spokojené.

 


aventbaby.cz > Aktuality > GARANCE 10 dní na vrácení peněz