GARANCE 100 dní na vrácení peněz

3.7.2019

 

Příchod nového miminka je vzrušujícím a hektickým obdobím, kdy musíte udělat mnoho zásadních rozhodnutí. Jedním z nich je volba způsobu výživy.

Kojení je zázrak. Někdy je mu třeba pomoci.

 garance_100_2022_aventbaby.jpg

Kupte si odsávačku mateřského mléka Philips AVENT Natural dopředu společně s ostatní výbavou pro očekáváné miminko. Garantujeme vám možnost jejího vrácení do 100 dnů, pokud ji nebudete potřebovat. Vrátit ji můžete u prodejce, kde jste ji zakoupili. Jedinou podmínkou je neotevřený, nepoškozený obal s označením "ags92 ORIGINAL", samolepkou Garance 100 dní a schovaný doklad o koupi.

Mateřské mléko bezpochyby poskytuje miminku nejen nejlepší - přirozenou výživu, ale i celý komplex faktorů, které mu zabezpečují nejlepší start do života a zajistí ochranu proti infekcím v dětském věku, později v dospělosti.

Kojení zajišťuje důležité imunitní faktory stejně jako pocit blízkosti a pohody. Kojení je citový vztah, blízký kontakt, který vzniká mezi novorozencem a matkou, splňuje všechny základní potřeby novorozence v období dozrávání. Kojení je jedinou ideální výživou pro děti. Je základem citové vazby a vytváří harmonický vztah mezi dítětem a matkou. Kojení není jen výživa, ale komplex fyziologických dějů.


aventbaby.cz > Aktuality > GARANCE 100 dní na vrácení peněz