Parní hrnec s mixérem 4v1

Cena vč. DPH
3 979 Kč
Kód
SCF885
EAN:
8710103870876
Kód 2:
SCF885/01
Skladem:
Ne
ks

Pára, mixování, rozmrazování a ohřev
Zdravé vaření v páře
Vaření v páře a mixování v jedné nádobě
Rady a recepty pro období odstavení

Jednoduchá výživná jídla pro děti

Výživné jídlo je základ pro zdravý vývoj vašeho dítěte. Přístroj Philips Avent pro přípravu zdravé dětské stravy vám pomůže snadno připravit chutná domácí jídla přizpůsobená tomu, co vaše dítě potřebuje.

Unikátní způsob vaření v páře pro zdravé pokrmy

Vaření v páře představuje zdravý způsob přípravy potravin. Naše unikátní technologie umožňuje páře proudit zespoda nahoru, čímž je zajištěna rovnoměrná tepelná úprava ingrediencí bez vaření. Přírodní látky, struktura a tekutiny se zachovají pro mixování.

f400073514-fil-global-001.jpg

Vařením v páře počínaje a mixováním konče – vše v jedné praktické nádobě

Vše potřebné k přípravě výživné dětské stravy v jediné nádobě. Až budou ingredience podušené, stačí jen odklopit víko nádoby, otočit ho a upevnit v obrácené poloze. Poté už vše jen rozmixujete na požadovanou konzistenci.

parni_hrnec_2a.jpg

Od pyré po stravu s kousky, pro každý krok vývoje

Přístroj 4 v 1 pro přípravu zdravé dětské stravy zvládá každý krok procesu mixování od velmi jemně rozmixovaného ovoce a zeleniny přes míchání masových, rybích a luštěninových přísad po vytvoření směsi s malými kousky. Jednoduchá výživná jídla pro děti.

parni_hrnec_2c.jpg

Vařte v páře, mixujte, rozmrazujte a ohřívejte svá domácí jídla.

Přístroj pro přípravu zdravé dětské stravy 4 v 1 vám umožní připravit výživná domácí jídla – a vše v jedné nádobě. Stravu můžete podávat ihned nebo ji skladovat v přiložené nádobě a později ohřát, a to díky funkcím ohřevu nebo rozmrazování se snadným použitím.

f400073517-fil-global-001.jpg

Chutné recepty pro přechod na tuhou stravu od dr. Emmy Williamsové.

S pomocí dětské výživové poradkyně dr. Emmy Williamsové vám přinášíme rady pro období přechodu na tuhou stravu spolu s chutnými recepty pro čerstvé vaření. Díky těmto tipům a pokrmům můžete svému dítěti zajistit zdravý start do života a vybudovat kvalitní stravovací návyky na celý život.

Díky 1000ml nádobě připravíte až 4 porce najednou.

Přístroj pro přípravu zdravé dětské stravy 4 v 1 vám rovněž ušetří cenný čas a umožní plánovat dopředu. Nádoba má kapacitu 1000ml. Díky tomu lze připravit až čtyři jídla najednou. Podávat můžete jen jedno a ostatní uchovat v chladničce nebo mrazáku na později.

f400073539-fil-global-001.jpg

Nádobu a ostří lze mýt v myčce nádobí. Nádržka na vodu je snadno přístupná.

A dokonce i po dokončení přípravy stravy je přístroj pro přípravu zdravé dětské stravy 4 v 1 velmi praktický. Nádobu a ostří lze mýt v myčce nádobí. A vzhledem k otevřenému provedení lze nádržku na vodu snadno vyčistit a doplnit, takže můžete pokaždé vařit s čistou párou.

f400073520-fil-global-001.jpg

Upozornění pomocí pípnutí

Není třeba čekat ani sledovat. Zřetelné pípnutí vám sdělí, kdy je jídlo dokonale uvařené. Stačí jen otočit nádobu, umixovat a podávat, případně uložit pro pozdější použití.

Miska a stěrka

Pro snadnou přípravu jídel a čištění balení obsahuje misku pro uskladnění (240 ml) a stěrku.

parni_hrnec_2b.jpg

parni_hrnec_2d.jpg


 Soubor:scf881_01_dfu_ces_1.pdfPopis: 

aventbaby.cz > • PARNÍ HRNCE > Parní hrnec s mixérem 4v1
Loading...

• PARNÍ HRNCE

Loading...

• PARNÍ HRNCE