Dudlík Anti-colic 1, novorozenecký průtok, 2 ks

Cena vč. DPH
185 Kč
Kód
580928
EAN:
8710103580928
Kód 2:
SCF631/27
Skladem:
Ano
ks

Dudlík s novorozeneckým průtokem
2 ks
0m+

Snížení rizika koliky a nepohodlí potvrzené klinickými zkouškami*

Antikolikový dudlík je navržen pro nepřerušované krmení. Vzduch je udržován v lahvi, takže neproudí do bříška dítěte. Jeho textura zabraňuje stlačení dudlíku pro minimalizaci přerušování krmení a nepohodlí.

ikona_dudlik_anti-colic_1.jpg

Antikolikový ventil prokazatelně snižuje riziko koliky*

Antikolikový ventil je navržen tak, aby vzduch proudil do lahve a nikoli do bříška dítěte, čímž pomáhá snížit riziko koliky a nepohodlí. Během krmení se v dudlíku ohýbá ventil, který umožňuje proudění vzduchu do zadní části lahve a zabraňuje vzniku podtlaku. Tím udržuje vzduch v lahvi mimo bříško dítěte, čímž pomáhá snížit riziko koliky a nepohodlí.

O 60 % méně podrážděného chování v noci*

Antikoliková láhev Philips Avent snižuje podrážděné chování. U dětí krmených pomocí antikolikové lahve Philips Avent bylo pozorováno o 60 % méně podrážděného chování v noci než u dětí krmených konkurenční antikolikovou lahví.*

Žebrovaná textura zabraňuje stlačení dudlíku pro krmení bez přerušení

Tvar dudlíku umožňuje bezpečné uzavření lahve a textura zabraňuje stlačení dudlíku pro pohodlné krmení bez přerušení. Náhradní dudlíky zde.

K dispozici jsou dudlíky s různými průtoky

Řada antikolikových dudlíků Philips Avent nabízí různé průtoky, které drží krok s růstem vašeho dítěte. Pamatujte na to, že věkové určení je pouze orientační, protože děti se vyvíjejí různým tempem. Všechny dudlíky jsou k dispozici v balení po dvou kusech: novorozenecký, pomalý, střední, rychlý, variabilní a pro hustší stravu.

Tento dudlík neobsahuje BPA

Antikolikový dudlík Philips Avent je vyroben bez použití BPA (silikon).

Kompatibilní sortiment od kojení po hrneček

Kombinujte části našich odsávaček mateřského mléka, lahví a hrnečků a vytvořte si tak výrobek přizpůsobený vašim potřebám!

*Ve věku 2 týdnů bylo u dětí krmených z lahve Philips Avent prokázáno méně kolik a výrazně méně neklidného chování v noci oproti dětem krmeným konkurenční lahví.
*Konstrukce dudlíku prokazatelně brání stlačení dudlíku, tím zároveň předchází polykání vzduchu a přerušení krmení.
*Co je to kolika a jak ovlivňuje děti? Kolika je částečně způsobena polykáním vzduchu při krmení, což vede k nepohodlí v trávicím systému dítěte. Mezi příznaky patří pláč a podrážděné chování.
*0 % BPA, podle předpisu EU 10/2011

aventbaby.cz > • DUDLÍKY > Anti-colic > Dudlík Anti-colic 1, novorozenecký průtok, 2 ks
Loading...

Dudlíky na kojenecké láhve Philips AVENT Anti-colic

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Dudlíky na kojenecké láhve Philips AVENT Anti-colic

Stránkování

12 >